2017-05-22 o godzinie 22:15:54, Autor: Dariusz

Nowe połaczenia lotnicze z lotniska Katowice -Pyrzowice dają możliwosc taniego sposobu na podróżowanie po Europie i nie tylko.

Podróżni przyjezdzajacy na lotnisko mogą skorzystać z tanich prywatnych parkingów oraz noclegów, znajdujących sie tuż przy lotnisku w Pyrzowicach.

W tej chwili lotnisko w Pyrzowicach wzbogacilo sie o kilka nowych polonczeń min. do Lizbony, Reykjawiku, Katani, czy na Malte.

Bardzo popularnym kierunkiem stal sie Dubai. Bilet na ten lot można juz kupic za kilkaset złotych,a jak juz bedziemy na tamtejszym lotnisku to wowczas otwiera sie wielka brama do podróżowania po Azji za naprawde niewielkie pieniądze. Dzieki temu polaczeniu mozemy sami zaplanowac sobie podróz zycia omijając posredników jakimi sa biura podróży. Nocleg na Filipinach czy w Wietnamie mozna kupic za kilka dolarów.

Drugim bardzo popularnym kierunkiem są Wyspy Kanaryjskie. Loty na Lanzarote lub na Teneryfe równiez mozna wykupic bezposrednio u przewoznika Wizz-air. Samemu wykupując nocleg np.apartament od prywatnych wlascicieli można sporo zaoszczedzic.

Wyloty do tych najdalej połozonych miejsc zawyczaj odbywają sie bardzo wczesnie rano.

By zaoszczedzic nerwy, czas, pieniądze związane z nieraz bardzo długą drogą do pokonania na lotniska w Pyrzowicach oferujemy Państwu  bezpieczny parking oraz wygodny  nocleg przed dlugą.meczącą podróżą.

Nasz parking  AVOCA w Pyrzowicach jest ekonomicznym i jednocześnie  komfortowym wyborem, niezależnie od tego czy planujesz dłużą lub krótszą podróż samolotem. Bliskość lotniska, możliwość skorzystania z darmowego transferu na/z lotniska, konkurencyjne ceny i dodatkowa pomoc w sytuacjach kryzysowych to nasza karta przetargowa. Jej dopełnieniem jest możliwość skorzystania z wygodnych noclegów w naszym pensjonacie.

 

                                      SERDECZNIE ZAPRASZAMY