Parking oraz pensjonat AVOCA w Pyrzowicach obok Katowic

POKOJE SĄ DZIENNIE DEZYNFEKOWANE I OZONOWANE!!!

Avoca to pensjonat wraz z parkingiem zlokalizowanym 400 metrów od lotniska w Pyrzowicach. Nasz parking AVOCA stworzony został przede wszystkim z myślą o osobach zmotoryzowanych, planujących dłużą lub krótszą podróż samolotem, które chcą w ekonomiczny oraz bezpieczny sposób pozostawić pojazd na określony czas. Nasza oferta skierowana jest również do osób, które przed lub po podróży potrzebują zregenerować siły, zażyć ciepłej kąpieli lub poczekać na transport. Taką możliwość udostępniamy w naszym pensjonacie.

Dlaczego warto zdecydować się na nocleg i/lub parking AVOCA, a nie parking na terenie lotniska w Pyrzowicach? 

Cena, bezpieczeństwo i dodatkowe możliwości to naszym zdaniem najbardziej konkurencyjne aspekty naszej oferty. Kwota jaką pobieramy za jeden dzień pozostawienia pojazdu na naszym prywatnym terenie, to równowartość ceny jaką proponuje lotnisko Katowice w Pyrzowicach za 3h parkowania. Z kolei kwota, jaką oferujemy za 2 tygodnie monitoringu Twojego pojazdu, to o ponad połowę niższa cena od propozycji tegoż lotniska. Zerknij na nasz cennik i przekonaj się o konkurencyjności naszej oferty.

Dodatkowo warto sprawdzić nasze promocje, w których znajdują się wyjątkowe pakiety noclegów wraz z parkingiem po wyjątkowych cenach.

Inny, wcześniej wspomniany aspekt, który stanowi nasz wyróżnik to bliskość naszej posesji do lotniska, do/z którego można dostać się na piechotę lub skorzystać z  transferu. Sprawdź tę odległość na mapie dojazdu.

Musimy wspomnieć również o stałym, 24 godzinnym monitoringu Twojego pojazdu, który będzie znajdował się na prywatnym i ogrodzonym terenie, dodatkowo strzeżonym prze owczarka niemieckiego. Parking AVOCA, to wyjątkowe bezpieczeństwo Twojego auta. Dodatkowo oferujemy również pomoc podczas problemów z uruchomieniem pojazdu, ponieważ dysponujemy np. sprzętami uwalniającymi energię elektryczną, takimi jak akumulator. Kropką nad „i” naszej propozycji jest możliwość skorzystania z noclegów w pensjonacie AVOCA i zregenerowania sił przed kolejną podróżą.

Dojazd własnym samochodem na lotnisko przed podróżą samolotem to niewątpliwie wielka wygoda i oszczędność czasu w porównaniu do męczącej jazdy autobusem lub taksówką, którą przecież trzeba wcześniej zamówić. Jedyną zasadniczą wadą tego rozwiązania mogą być wywindowane ceny postoju na parkingach zlokalizowanych w pobliżu lotnisk – mogą wynieść nawet kilkaset złotych za jedną dobę. Jeśli jednak miejscem Twojego odlotu są Katowice, problem wysokich kosztów znika. Avoca – parking przy lotnisku Pyrzowice dysponuje atrakcyjną ofertą postoju dla wszystkich pojazdów. Z korzystaniem z naszych usług wiąże się pięć zasadniczych zalet. Oto one.

Po pierwsze – wygoda

Często przed podróżą i odprawą na lotnisku nieodłącznie towarzyszy nam pośpiech, dlatego decydując się na postój u nas, masz gwarancję, że wszędzie zdążysz na czas. W przypadku naszego parkingu lotnisko Pyrzowice znajduje się bardzo blisko, w odległości zaledwie 400 metrów. Dzięki temu bez problemu dotrzesz na odprawę piechotą – zajmie Ci to tylko 10 minut. Oferujemy również możliwość skorzystania z   transferu w przypadku, gdy Twój bagaż okaże się zbyt ciężki. W tym wypadku czas takiej podróży to jedynie minuta! Z myślą o naszych klientach  transfer możliwy jest również z lotniska, zaraz po szczęśliwym powrocie z podróży.

Po drugie – konkurencyjne ceny

Niewątpliwym atutem parkingu przy lotnisku Pyrzowice Avoca są atrakcyjne, niskie ceny. Szczegółowe informacje na temat kosztów znajdziesz w naszym cenniku w zakładce parking.

Po trzecie – bezpieczeństwo

Cenimy bezpieczeństwo zarówno swoje, jak i naszych klientów, dlatego też Avoca – parking Pyrzowice, znajduje się na ogrodzonej posesji prywatnej. Teren jest rozległy, utwardzony i monitorowany przez 24 godziny na dobę. Parkingu przy lotnisku Pyrzowice pilnuje dodatkowo wyszkolony owczarek niemiecki, więc możesz być spokojny o swój pojazd i skupić swoją uwagę jedynie na upragnionych wakacjach czy ważnym wyjeździe służbowym. Z kolei dzięki kamerom sprawca ewentualnej stłuczki czy zarysowania nie pozostanie anonimowy.

Po czwarte – całodobowa pomoc

Życie lubi płatać figle i stawiać nas w trudnym położeniu. Dlatego też świetnie działający do tej pory akumulator może na drugi dzień odmówić posłuszeństwa, a niewinna gałąź na drodze spowodować utratę powietrza w oponach. Decydując się na parking Katowice Pyrzowice, możesz liczyć na naszą pomoc w awaryjnych sytuacjach o każdej porze dnia i nocy. Dysponujemy specjalistycznymi sprzętami, które pozwolą naprawić Twój samochód, umożliwiając Ci bezpieczny powrót do domu. W wyposażeniu naszego warsztatu znajdują się między innymi: kable rozruchowe, kompresor, a także akumulator.

Po piąte – atrakcyjne promocje

Przy parkingu Pyrzowice znajduje się nasz pensjonat Avoca, gdzie w razie potrzeby możesz skorzystać z komfortowego noclegu przed długą podróżą lub zaraz po wyczerpującym locie, odświeżyć się lub spokojnie zaczekać na swój lot i skorzystać z Internetu. W każdym z pokoi znajduje się przestronna łazienka, telewizor z płaskim ekranem, drobny sprzęt AGD i bezpłatne Wi-Fi. Dodatkowo barek wyposażony jest w bezpłatną wodę mineralną, kawę, a także herbatę.

Dla klientów, którzy zdecydują się skorzystać zarówno z parkingu Katowice Pyrzowice, jak i noclegu, przygotowaliśmy wyjątkowe promocje. Jeśli postanowisz wybrać opcję na 7 dni, postój na parkingu wyniesie jedynie  złotych za tydzien, a nocleg dla dwóch osób zamknie się w sumie  złotych. W przypadku, gdy podróżujesz samotnie, koszt  pokoju jednoosobowego to  złotych.

Podsumowując, korzystanie z oferty, jaką dysponuje parking AVOCA, to gwarancja niskiej ceny, bezpieczeństwo, możliwość skorzystania z noclegu i atrakcyjne promocje. Stawiając na nasz parking lotnisko Pyrzowice dzieli niewielka odległość, dzięki czemu szybko udasz się do odprawy, bez stresu o jakiekolwiek opóźnienia. Parking Avoca to doskonałe rozwiązane dla wszystkich zmotoryzowanych, ceniących oszczędność czasu.

Rezerwacji miejsca postojowego dla swojego samochodu możesz dokonać przez Internet, bez potrzeby wychodzenia z domu czy dzwonienia na infolinię. Wystarczy, że podasz dzień i godzinę rozpoczęcia oraz datę zakończenia postoju i wskażesz liczbę pojazdów, jakie chciałbyś u nas zostawić. Kalkulator online obliczy całkowity koszt takiej usługi, a Ty jednym kliknięciem, w prosty sposób zabukujesz sobie miejsce.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Możesz skontaktować się z nami mailowo, telefonicznie lub przy pomocy specjalnego formularza, który znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt.

Podsumowanie naszej oferty

Nasz parking AVOCA w Pyrzowicach jest ekonomicznym i jednocześnie bardzo komfortowym wyborem, niezależnie od tego czy planujesz dłużą lub krótszą podróż samolotem. Bliskość lotniska, możliwość skorzystania z  transferu na/z lotniska, konkurencyjne ceny i dodatkowa pomoc w sytuacjach kryzysowych to nasza karta przetargowa. Jej dopełnieniem jest możliwość skorzystania z komfortowych noclegów w naszym pensjonacie.

Już dziś skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub zadzwoń na nr podany w prawym górnym rogu witryny.