2017-02-07 o godzinie 11:01:52, Autor: Dariusz

Często przed planowanym wylotem zastanawiamy się w jaki sposób przygotować nasz samochód do dłuższego postoju na parkingu koło lotniska. Podczas podróży nad bezpieczeństwem Państwa pojazdów czuwać będzie profesjonalny system monitorungu, do którego parking Avoca w Pyrzowicach przywiązuje ogromną wagę. Bezpieczeńśtwo Państwa pojazdów jest dla nas priorytetem. Zależy nam na Państwa komforcie i spokoju przez co nieustannie monituorujemy sprawność naszych zabezpieczeń.


W jaki sposób dodatkowo zabezpieczyć samochód przed wylotem z lotniska w Katowicach?

Mamy dla Państwa klika pomocnych porad.samochody na parkingu

Przede wszystkim warto zabezpieczyć auto przed niesprzyjającymi warunkami panującymi na zewnątrz. Dobrym rozwiązaniem może być przykładowo pokrowiec na samóchod, który ochroni nasze auto przed większością niekorzystnych czynników atmosferycznych: deszczem, śniegiem, kurzem, promieniowaniem słonecznym czy też gradem.

Kolejnym zabezpieczeniem samochodu może być mata termiczna, która założona na przednią szybę ochroni nasz pojazd przed słońcem oraz mrozem. Aluminiowa mata zapewnia całoroczną ochronę termiczną.

Udając sie na urlop mozecie Państwo pozostawić wraz z samochodem kluczyki. Nie jest to żaden wymóg a w wielu przypadkach udogodnienie. Klienci moga zostawić kluczyki w naszym parkingowym sejfie z obawy o zgubienie ich na wakacjach. Z doswiadczenia wiemy, że w wielu przypadkach to byl doskonały pomysł. W naszym sejfie będą one całkowicie bezpieczne natomiast Państwo nie będą musieli martwić się o ich zgubienie.

Czy samochód na parkingu pownien być pozostawiony na ręcznym?

Radzimy aby zawsze po zaparkowaniu zostawić samochód na wrzuconym pierwszym lub wstecznym biegu. Jeśli parkujemy na wzniesieniach neleży zaciągnąć hamulec ręczny.

Nawet jeśli ryzykujemy, że zimą hamulec nam przymarznie, lepiej uniknąć stoczenia samochodu, bowiem skutki takiego zaniedbania mogą byc dużo gorsze niż ewentualna naprawa hamulców.

Jeśli mają Państwo więcej pytań związanych z pozostawieniem auta na przylotniskowym parkingu to zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!